Aktuality a zprávy z oblasti

 

Dne 28. 10. 2017 v Kralupech nad Vltavou vysadil Odbor KČT Kralupy nad Vltavou  tzv. Lípu republiky. Video reportáž naleznete zde.

______________________________________________________________

KČT jako člen ČOV využíval od r. 2015 úrazové pojištění, které měl ČOV uzavřeno s Pojišťovnou VZP, a.s. Od 1. 1. 2017 ČOV uzavřel novou pojistku s pojišťovnou KOOPERATIVA pojišťovna, a.s.. Podrobnosti o této smlouvě naleznete zde 

 ___________________________________________

Předseda odboru KČT Kralupy nad Vltavou Ing. Zdeněk Vejrosta získal diplom Dobrovolník Středočeského kraje za dlouholetou dobrovolnickou činnost. Středočeská oblast gratuluje k tomuto ocenění a také děkuje za příkladnou péči o výchovu dětí a mládeže, nejen v KČT, ale i v oddíle TOM 3511 Vltavský paprsek.

______________________________________________________________

KČT Kralupy nad Vltavou a TOM 3511 Vltavský paprsek provedl výměnu dvou turistických map. Fotografie z této záslužné akce nalezne zde. Děkujeme za starost o turistické značení!

______________________________________________________________

Dne 11. 4. 2014 – SERIÁL POCHODŮ STŘEDOČESKÁ DESÍTKA 2015 SE ÚSPĚŠNĚ ROZBĚHL

Na prvním pochodu tohoto seriálu se na Povidlovém koláči v Benešově sešlo 2645 pochodníků. Do seriálu Středočeská desítka se již zapojilo téměř 300 turistů. Více si přečtěte a na foto se podívejte na webu Benešovského deníku: http://benesovsky.denik.cz/zpravy_region/povidlovy-kolac-ochutnalo-2645-pochodniku-20150330.html.

Účastníci pochodu měli možnost si zakoupit avizovanou Absolventskou vizitku „Za povidlovým koláčem 2015“. Doprodej Absolventských vizitek bude zajištěna na dalších pochodech zařazených do seriálu Středočeská desítka. Navíc byly vyrobeny také Výroční turistické známky (VTZ č. 1497) a Výroční turistické nálepky. I ty budete mít možnost získat na dalších pochodech. Těšíme se na setkání s Vámi při dalším pochodu Hájemství zelené ve Zdicích, který se koná již příští sobotu 18. dubna.