Turistické léto 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na obnovený seriál turistických akcí Turistické léto tentokrát s Posázavským pacifikem. Připravili jsme pro Vás tři akce, které se uskuteční v měsících červenec a srpen jako nadstavbová část seriálu turistických akcí Středočeská 10. Všechny připravené akce Vás zavedou v době jízdy nostalgického parního vlaku Posázavských linek. Putovní karty (záznamníky) lze pořídit na adrese TURISTASHOP – turistické knihkupectví, Bělehradská 63, 120 00 Praha 2 – Vinohrady a na akcích Středočeská 10. Další prodejní místa budou postupně zveřejněna.

a-138-turisticke-leto-2016-s-posazavskym-pacifikem

Další informace o Turistickém létu naleznete v přiloženém letáku. Podrobnosti k jízdnému nostalgických vlaků nalezne zde. 

Podrobnější informace o jednotlivých pochodech Turistického léta naleznete po rozkliknutí příslušného akce:

9.7. 2016 – KOLEM ZLATÝCH DOLŮ NA TŘEŠTIBOK info leták zde

20.8. 2016 – Putování za perlami Posázaví info leták zde 

27.8. 2016 -Zlatým kaňonem do Pikovic Info leták zde 

 

Změna v programu pochodů seriálu akcí Turistické léto 2016 s Posázavským pacifikem:

Vážení turisté,

vzhledem k tomu, že nostalgický vlak plánovaný na 25. 6. 2016 byl organizátorem bez náhrady zrušen, došlo i k přeložení akce Zlatým kaňonem do Pikovic na 27. 8. 2016 k jinému nostalgickému vlaku. Další změnou je náhrada akce Hornopožárským lesem na Zbořený Kostelec za akci Kolem zlatých dolů na Třeštibok – datum 9. 7. 2016 zůstává v platnosti. Ke změně došlo z důvodu velmi náročné původní trasy, která neplnila náš záměr zážitkové turistiky. Změny jsou zveřejňovány od poloviny dubna jak na internetu, tak pomocí letáků. Na každou akci připravujeme podrobné propozice, které budou zveřejněny na internetových stránkách www.sokct.cz a u každé akce v internetovém kalendáři turistických akcí KČT. Další změnou je dodatečné zařazení všech akcí mezi akce IVV.

Děkujeme za pochopení Miloš Hukauf a Zdeněk Jirásek, členové OV KČT STŘEDOČESKÁ OBLAST

Napsat komentář